MENU

College Awards

sub-menu-arrow

    Spring Awards

    Eligible Candidates for the Martin Luther King Peace and Justice Scholarship 2016-2017  

    Ms. Natashalee J. Adames
    Ms. Caitlyn M. Ambrosy
    Ms. Jessica M. Anderson
    Ms. Molly M. Becker
    Mr. Nicholas J. Becker
    Mr. Riley M. Beckett
    Ms. Sophie M. Benson
    Ms. Jessica A. Blake
    Ms. Lauren P. Block
    Ms. Michele N. Blum
    Ms. Kristen J. Bogacz
    Mr. Ernest T. Bolden, Jr.
    Ms. Danielle R. Bonngard
    Ms. Hillary E. Burgmeier
    Mr. Kyler M. Campie
    Ms. Erica M. Carradine
    Mr. Michael J. Cervantes
    Ms. Jade Chhokar
    Ms. Lauren A. Claeys
    Mr. Riley M. Cleeland
    Ms. Emily K. Cox
    Mr. Brenden J. Dauphin
    Ms. Elizabeth M. Davis
    Mr. Louis P. Deeny
    Ms. Alaina J. Deiter
    Ms. Abbie J. Denlinger
    Ms. Cassidy M. Derus
    Ms. Jenniffer R. Dix
    Ms. Ashley E. Edwards
    Ms. Hayley J. Einsweiler
    Ms. Madeline J. Engstrom
    Ms. Johanna J. Escobar
    Ms. Jessica L. Estal
    Ms. Sydney H. Eustice
    Ms. Allison A. Evans
    Mr. Cameron Fanelli
    Ms. Bridget K. Fausnaught
    Mr. Connor M. Floyd
    Mr. Anthony J. Flynn
    Ms. Chelsea L. Fogarty
    Ms. Kacey A. Ford
    Mr. Cole P. Fox
    Mr. Juro D. Gacanich
    Mr. Matthew T. Gagner
    Mr. Jacob T. Gardner
    Mr. Derek S. Gascon
    Ms. Megan E. Gassel
    Mr. Andrew J. Gates
    Ms. Dani A. Gough
    Ms. Sarah M. Grable
    Ms. Tessa Greenwood
    Ms. Olivia L. Haack
    Ms. Alexandra L. Hanson
    Mr. Breon L. Hawthorne
    Mr. Tanner G. Heeren
    Mr. Collin B. Herington
    Ms. Caroline M. Herrig
    Mr. Brady T. Hoffmann
    Ms. Mikayla A. Houston
    Ms. Jessica A. Howell
    Ms. Rachel M. Ihm
    Mr. Eric L. Jones
    Ms. Lauren A. Jones
    Ms. Danielle M. Kaiser
    Mr. Trevor J. Kennedy
    Ms. Anna M. Kluesner
    Ms. Bethanie A. Krause
    Ms. Chantel L. Kyler
    Mr. Anthony Lazo
    Ms. Alexanderia M. Leedle
    Mr. Michael A. Lopez
    Mr. Dakota W. Lovell
    Mr. Michael G. Lubahn
    Ms. Cristina M. Lugo
    Mr. Michael D. Marquez
    Mr. Conner L. Mausser
    Ms. Calli D. McQuillen
    Ms. Ariana M. Melesio
    Ms. Lauren A. Mercil
    Mr. Reid A. Mettert
    Ms. Lacey J. Montgomery
    Ms. Linzy M. Montgomery
    Ms. Ellen E. Moore
    Ms. Margaret J. Neis
    Ms. Nicole S. Nelson
    Ms. Amanda R. Olivares
    Ms. Stephanie Olivar
    Mr. Trey A. Overholser
    Mr. Christian C. Payant
    Mr. Jordan R. Perry
    Ms. Makala M. Rael
    Ms. Jade N. Ramirez
    Ms. Laura C. Reiss
    Ms. Katelynn M. Rheingans
    Ms. Emily E. Riesenberg
    Ms. Rachael M. Roseboom
    Ms. Kaitlyn R. Salow
    Ms. Megan L. Schmitt
    Ms. Jennifer S. Schueller
    Ms. Breyin S. Schultz
    Mr. Michael D. Selmi
    Ms. Ashley R. Smith
    Ms. Erin L. Soat
    Ms. Jaqlyn L. Sosa
    Ms. Lindsey R. Steger
    Ms. Brianna M. Tauber
    Ms. Lauren E. Trojnar
    Mr. Andrew M. Vermies
    Ms. Cassandra M. Voy
    Ms. Erica K. Weitz
    Ms. Alexandria K. Wenz
    Mr. Dylan J. Werner
    Ms. Jenny M. Wicks
    Ms. Megan R. Wiegel
    Ms. Danielle V. Wills
    Mr. Keng Xiong
    Ms. Sydney K. Young

      • Support Clarke - Spring
      • Arts at Clarke 2016
      • Transfer Fall 2015