MENU

College Awards

sub-menu-arrow

    Spring Awards

    Eligible Candidates for the Dorothy Day Peace and Justice Scholarship 2014-2015

    Ms. Lucinda M. Althoff
    Ms. Ellie M. Ament
    Ms. Kaity M. Anderson
    Mr. David A. Arms
    Ms. Mariah J. Bergan
    Ms. Allyson P. Bergthold
    Ms. Molly S. Blackbourn
    Ms. Vicki L. Blake
    Ms. Ashley A. Boleyn
    Mr. Mitchell J. Brant
    Ms. Kathryn M. Broghammer
    Ms. Anna M. Burgess
    Mr. Steven T. Burkart
    Ms. Krista K. Bushkofsky
    Ms. Sarah K. Chartier
    Ms. Diana A. Clark
    Mr. Dillon M. Coates
    Mr. Kyle J. Collins
    Mr. Joshua J. Connolly
    Ms. Brittani N. Cornwell
    Ms. Kelly L. Crabill
    Ms. Miranda A. Cratton
    Ms. Megan J. Dauphin
    Ms. Jennifer M. Davis
    Ms. Jodi L. Deckert
    Ms. Kyra N. DeSchepper
    Mr. Sean D. DeVries
    Ms. Heather A. Durkin
    Mr. Anthony N. Ebel
    Ms. Rachel D. Ehlers
    Ms. Dawn M. Ellerbach
    Ms. Ashley A. Ernst
    Ms. Kelsey A. Ernst
    Ms. Samantha L. Evans
    Ms. Kelsey D. Ewing
    Mr. Kevin P. Fitzgibbons
    Ms. April M. Flood
    Ms. Shanna D. Forbes
    Ms. Jessica L. Ford
    Ms. Letrisha R. Foster
    Ms. Grace E. Frederick
    Ms. Taylor Frederick
    Ms. Megan R. Fuhrman
    Mr. Samuel J. Giegerich
    Ms. Jennifer A. Glawe
    Ms. Hannah M. Goldsmith
    Ms. Calli A. Graham
    Ms. Cassandra J. Grassel
    Ms. Abby L. Green
    Mr. Kohl W. Gregory
    Ms. Kassidy J. Hanson
    Mr. Gregory J. Heims
    Ms. Mary E. Hemm
    Ms. Jessica A. Henrichson
    Mr. John C. Herber
    Ms. Courtney P. Hickson
    Ms. Tammy M. Higdon
    Ms. Samantha L. Hilby
    Ms. Katelyn E. Hoppman
    Alex M. Hoyt
    Mr. Evan C. Karre
    Ms. Stephanie T. Kasiurak
    Ms. Hanna M. Kasten
    Mr. Thomas D. Keene
    Ms. Shelby R. Kelchen
    Ms. Kami P. Kirchner
    Ms. Alexandra L. Kurauskas
    Mr. Brett LaMere
    Ms. Amber R. Langel
    Ms. Lana M. Larson
    Ms. Molly A. Latham
    Ms. Shayla A. Laughlin
    Ms. Mickie M. Launspach
    Ms. K'Lynn E. Lawver
    Ms. Stephanie A. Leahr
    Ms. Alyssa S. Linden
    Ms. Taylor J. Luczak
    Mr. Tim Lyons
    Ms. Alexis M. Masse
    Ms. Elizabeth M. Mathias
    Mr. Milton S. Matson
    Mr. Nick May
    Ms. Carley E. McDonald
    Ms. Lauren E. McDonough
    Mr. Nathan M. McMullen
    Ms. Taylor M. Mericle
    Ms. Emily J. Merritt
    Mr. Eric R. Meyer
    Ms. Jamie M. Millius
    Mr. Samuel E. Mills
    Mr. Kevin R. Mink
    Mr. David A. Neis
    Ms. Myra J. Nichols
    Ms. Awoh A. Njogho
    Mr. Damian A. O'Hare
    Mr. Chance J. Oster
    Mr. Anthony S. Pantaleo
    Mr. Austin J. Perry
    Ms. Paige M. Peters
    Ms. Jenna C. Petsche
    Ms. Tessa A. Petsche
    Ms. Breland R. Prochaska
    Ms. Tristan R. Randall
    Ms. Morgan M. Reining
    Ms. Madison A. Rhymes
    Ms. Allison M. Roth
    Ms. Shannon M. Roth
    Ms. Katelyn M. Roussel
    Ms. Jennifer C. Schlueter
    Ms. Melanie A. Schultz
    Mr. William J. Schwalb
    Mr. Patrick M. Shea
    Mr. Jonathan W. Shepherd
    Mr. Taylor H. Shively
    Mr. Ryan P. Siems
    Ms. Karan M. Sieverding
    Ms. Jayde D. Sleeth
    Ms. Alexandria N. Smith
    Ms. Allison L. Smith
    Ms. Makenzie C. Soat
    Mr. Jordan J. Steuer
    Mr. Jeffrey J. Stohlmeyer
    Mr. Johnathan E. Sturtz
    Ms. Kaitlyn N. Svestka
    Mr. Joshua J. Sylvester
    Mr. Daniel J. Tatara
    Mr. Thomas S. Taylor
    Ms. Sydney K. Thompson
    Mr. Cameron A. Tiernan
    Ms. Courtney A. Till
    Ms. Paige E. Tomson
    Mr. Joseph N. Tubbs
    Ms. Amanda L. Turnis
    Mr. Chad Walker
    Ms. Jessica Walker
    Mr. Dillon S. Waschenbach
    Mr. Trey N. Wiedmann
    Ms. Anai K. Williams
    Ms. Emily C. Wineinger
    Ms. Kelly A. Winger
    Ms. Molly E. Wubben

     

      • Arts at Clarke Fall 2015
      • STEM Day 2015
      • Support Clarke Fall 2015